Rüyada “ Tahta Sofra ” Görmek

Tahta Sofra
Rüyada tahta sofra görmek, başa gelen her türlü sıkıntı ve belaya karşı gösterilen sabra, iman ve takva sahibi olmaya delalet eder. Dilden ve gönülden Allah'ı eksik etmemeye, yaşanılan her sıkıntıda Allah'a sığınmaya işaret eder.
Etiketler:

Rüyada tahta sofra görmek, başa gelen her türlü sıkıntı ve belaya karşı gösterilen sabra, iman ve takva sahibi olmaya delalet eder. Dilden ve gönülden Allah’ı eksik etmemeye, yaşanılan her sıkıntıda Allah’a sığınmaya işaret eder. El emeği, göz nuru, alın teri ile geçimini sağlamaya, zorlu şartlardan geçerek ulaşılacak rahatlık ve esenliğine yorulur. Verilen mücadele ve kararlılık sayesinde rahmet ve berekete nail olmaya, yaşamın olumlu anlamda değişeceğini gösterir. Rüyada görülen tahta sofra islami anlamı olarak geniş rızka, merhametli ve hoş görülü olmaya, takdir edilmeye rivayet edilir. Kalp gözünün açıklığına, verilen nimetlere şükür etmeye, dini inanca olan bağlılık olarak da tabir edilmiştir. Hayırlı evlatlar yetiştirmeye, vatana, millete bağlı fertler yetiştirileceğine yorulur. Aynı zamanda hem dünya hayatı hemde ahiret yaşamı için elden gelenin en iyisini yapmaya, örnek gösterilen bir birey olduğunuza yorumlanmıştır. Rüyada tahta görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Tahta Sofra Görmek Diyanet

Rüyada tahta sofra görmek, her iki cihanda da ismin güzel anılmasına, salih ve takva sahibi bir kul olmaya delalet edilmiştir. Sıkıntı ve zorluklara karşı bir an bile isyan edilmeyeceğine, Allah’ın yardımı ile güzelliklere nail olmaya rivayet edilir. Manevi alemde makam yüceliğine, çekilen sıkıntıların karşılığının fazlası ile ihsan edileceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Tahta Sofrada Yemek Yemek

Rüyada tahta sofrada yemek yemek, iyi ahlak sahibi ,insanlara karşı hoş görü ve tevazulu olan birine işaret eder. Gören kişi için yaşamını dürüst ve onurlu yaşamayı tercih eden birisi olduğunu gösterir. Görülen bu rüya dünya yaşamı ve menfaatleri uğruna yalan ve riyakarlıktan uzak durmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek, şükretmeyi bilen, geçimini helal yollardan ve alın teri ile karşılayan kişiye delalet eder. Can yakmaktan, hakka girmekten uzak duran, çevresine karşı duyarlı ve salih ameller yapan kişi olarak da bildirilmiştir.

Rüyada Tahta Sofra Almak

Rüyada tahta sofra almak, bol rızık ve nimete, saygınlığa, gönül bolluğuna, iyilik yapmaya delalet eder. Tahta sofra aldığını gören kişi, hayırlı evlatlara sahip olur, aynı zamanda dilinden şükür eksik olmaz. Hane içi güzellik ve eşler arası uyum olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Tahta Sini Görmek

Rüyada tahta sini görmek, kıymet görmeye, geçimin kolay olacağına, büyük sıkıntı görülmeyeceği olarak tabir edilmiştir. Tahta sini gören kişinin yaşamının büyük bir çoğunluğu huzur içerisinde geçer.

Rüyada Yemek Tahtası Görmek

Rüyada yemek tahtası görmek, bereketli bir yaşamınız olacağına, çevrenize karşı her daim yardım etmeye, iyiliklerin karşılığını bulmaya delalet eder. Rüyada boş sofra görmek, maddi kaygı yaşamaya, geçimin zorlaşmasına işaret eder. Kalabalık sofra görmek, misafire, bolluğa, sevilip sayılmaya yorumlanır. Rüyada dağınık sofra görmek, hane içi çatışmalara, huzurun kaybolmasına tabir edilmiştir. Rüyada sofra toplamak, beklenmeyen habere, heyecan içinde kalacağınız gelişmelere rivayet edilir. Çilingir sofrası görmek ise, sıkıntıların bir bir düzeleceğine, ehli keyif bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.