Rüyada “ Tatlı Yediğini ” Görmek

Tatlı Yediğini
Rüyada tatlı yediğini görmek, gerçek anlamına yakın ifadeler ile tabir edilmiştir. İmam-ı Nablusi'ye göre tatlı yemek, hayır ve güzel olana ulaşmak olarak bildirilmiştir.

Rüyada tatlı yediğini görmek, gerçek anlamına yakın ifadeler ile tabir edilmiştir. İmam-ı Nablusi’ye göre tatlı yemek, hayır ve güzel olana ulaşmak olarak bildirilmiştir. Gören kişinin dünya yaşamının ehli keyif olmasına, şans ve rızık kapılarının açılmasına delalet eder. İş ve hane yaşamında rahata ermeye, esenlik bulmaya, karşınıza çıkacak güzel insanlara yorulur. Aynı zamanda evli çiftler için evlat sahibi olmak olarak da rivayet olunur. Düş sahibinin yaşamında hiç olmadığı kadar güzel zamanlar geçireceğine yorumlanır. Bekar kişiler için huyu güzel, ahlak sahibi ve temiz biri ile evlilik yolunda ilerleyeceğini gösterir. Hane içi sorunların son bulmasına, kavga ve kırgınlıkların yerini huzur ve sükunetin alacağına yorumlanmıştır. Ayrıca geçmiş kötü huyların terk edilerek, iyi ve güzel olana yönelmek olarak da belirtilmiştir. Rüyada tatlı görmek, sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere yorum bölümünden ulaşabilir, rüyalarınızın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Tatlı Yediğini Görmek Nedir

Rüyada tatlı yediğini görmek, yaşamınızda ki önemli dönüm noktalarına, gerçekleşecek güzelliklere tabir edilir. Gören kişinin maddi ve manevi sorunlarının bir bir biteceğine, solan yüzünün tekrar güleceğine delalet eder. Makamın yükseleceğine, ele geçen paranın fazlalaşacağına rivayet edilmiştir. Sağlık sorunlarından arınarak, sağlıklı ve zinde bir yaşamın sizi beklediği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Ölünün Tatlı Yemesi

Rüyada ölünün tatlı yemesi, düş sahibinin gördüğü kişi tanıdığı biri ise, bu kişi hakkında daha önceden bilmediği bilgiler öğrenmesine delalet eder. Aynı zamanda saklanan sırların açığa çıkmasına, kişinin şaşıracağı olayların cereyan edeceği olarak da yorumlanır.

Rüyada Tatlı Aldığını Görmek

Rüyada tatlı aldığını görmek, uzun süredir yaşanan uhrevi buhranın sona ereceğine delalet eder. Alınacak güzel havadisler sayesinde neşe ve sevincin yerine gelmesi olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek, özlem duyulan biri ile yolların kesişmesine, misafir geleceğine olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yaşamında köklü değişikliklerin olacağına yorumlanır.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yemek, hoş tabirler içermiş olup, alimler tarafından keyfiyet olarak rivayet edilir. Gören kişinin şansının açılacağına, kısmetin ve nasibin fazlalaşacağına delalet eder.

Rüyada Tatlı Yapmak

Rüyada tatlı yapmak, rüya sahibinin hanesine, ailesine olan düşkünlüğü olarak tabir edilir. Güzel ve hoş vakit geçirmeye, sevdiklere zaman ayırarak hayatın tadını almaya delalet eder.

Rüyada Tatlı İkram Etmek

Rüyada tatlı ikram etmek, hayırda bulunmaya, ihtiyaç sahiplerine destek olmaya delalet eder. Gördüğünüz bu rüya ele geçen maddiyatın bir kısmını sevdikleriniz ile harcamaktan büyük keyif almaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.