Rüyada “ Tütsü Yakmak ” Görmek

Tütsü Yakmak
Rüyada tütsü yakmak, İslam alimlerinden İbn-i Sirin'e göre tütsü yakmak, mal ve mülk bakımından üstün birinden görülecek destek olarak tabir edilmiştir.
Etiketler:

Rüyada tütsü yakmak, İslam alimlerinden İbn-i Sirin’e göre tütsü yakmak, mal ve mülk bakımından üstün birinden görülecek destek olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya iş yaşamında hayırlı kararlar almaya, yaşanan olaylara soğukkanlı ve mantık çerçevesinde yaklaşmak olarak delalet eder. Yanan tütsünün kokusu ne kadar hoş ise, düş sahibinin övgüye mazhar olacağına, taktir edilmesine işaret eder. Verilen yerinde karalar ile kişinin, bolluk içinde olacağına, kazanmasına, iyilik görmesine, şans ve talihinin açılacağına yorulur. yakılan tütsünün kokusunun kişiye hoş gelmemesi ise tam tersi yorumlar içermektedir. Kişinin hoşnut olmayacağı durumlar ile karşılaşacağına, aile yada iş yaşamında vereceği yanlış kararların sorun ve sıkıntı açacağını bildirir. Rüyada tütsü yaktığını görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili alanında uzman hocalarımız ile irtibat kurabilir, rüyanızın tabirinin isteyebilirsiniz. Rüyada tütsü görmek, sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Tütsü Yakmak Ne Demek

Rüyada tütsü yakmak, yaktığınız tütsü miktarınca birinden elde edilecek mal ve mülke yorumlanır. Diyanet yorumuna göre gelir kapılarının fazlalaşmasına, el beceresi ve yetenekleriniz sayesinde kazanç sağlamaya delalet eder. Aynı zamanda yapılan hayırlı ameller ile çevreniz tarafından değer görmeye, övgü ve takdir almaya rivayet edilmiştir. Ticaret yaşamında atılacak bir adımda en isabetli kararın verileceğini bildirir.

Rüyada Buhur Yakmak

Rüyada buhur yakmak, sosyal imkanlardan yararlanacak maddi güce sahip olmaya delalet eder. Rüyada buhur yaktığını gören kişi, geniş imkanlara sahip olup, yaşam standartlarını artıracak fırsatlar yakalar.

Rüyada Buhur Görmek

Rüyada buhur görmek, düş sahibinin karşısına çıkacak biri sayesinde tüm hayatının olumlu anlamda değişeceğini bildirir. Bu kişi sayesinde maddi anlamda rahata kavuşmasına, hasta ise hastalığına bu kişinin yönlendirmeleriyle çare bulacağına yorumlanır.

Rüyada Buhur Koklamak

Rüyada buhur koklamak, hayatınıza anlam katacak biri ile tanışmaya, bu kişi ile uzun soluklu gönül ilişkisi yaşamaya delalet eder. Hayırla bitecek bir sonuç elde etmeye, neşe ve heyecan dolu günler yaşamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Tütsü Koklamak

Rüyada tütsü koklamak, büyük bir aşk ile bağlı olacağınız birine işaret eder. Bekar biri için gönlünü kaptıracağı, hayatını birleştireceği kısmet ile tanışmaya delalet eder.

Rüyada Tütsü Almak

Rüyada tütsü almak, rüya sahibinin yaşamayı, gezmeyi, eğlenmeyi seven, çevresine neşe saçan bir olduğunu bildirir. Gören kişinin yeni arkadaşlıklar edineceğine, tanına ve sevilen biri olacağına rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.