Rüyada “ Uzun Etek ” Görmek

Uzun Etek
Rüyada uzun etek görmek, düzen ve disipline, iş ve özel yaşama dair atılacak akıllı adımlara işaret eder. Düşünerek atılan adım ve kararlar sayesinde her daim başarılı olmaya, rakiplerinize karşı her zaman önde olmaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada uzun etek görmek, düzen ve disipline, iş ve özel yaşama dair atılacak akıllı adımlara işaret eder. Düşünerek atılan adım ve kararlar sayesinde her daim başarılı olmaya, rakiplerinize karşı her zaman önde olmaya delalet eder. Azim ve kararlılığınız sayesinde kısa zaman içerisinde makam ve mevki sahibi olmaya, hak edilen değeri görmeye tabir edilir. Uzun etek gören kişi, iş yaşamında ki başarı merdivenlerini bir bir çıkar, yeni bir işe girmek olarak da yorulur. Bekar bayanlar için kariyer ve başarı elde etmeye, evli hanımlar için eşiniz ve aileniz tarafından el üstünde tutulmaya, saygı ve sevgi duyulmaya yorumlanmıştır. İslami olarak ortaya koyduğunuz başarılar sayesinde takdir edilmeye, sözüne itibar edilen biri olmaya yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek, giymek ve almak ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilir, yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Rüyada etek görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Uzun Etek Görmek Nedir

Rüyada uzun etek görmek, temiz ahlak sahibi olmaya, haya ve edebe işaret eder. Gören kadınlar için toplum içerinde ki yerine, davranışları ile gönüllere girdiğine delalet eder. Diyanet yorumuna göre asalete, istikrarlı olmaya rivayet edilmiştir. Bazen de iş yaşamında arkanızdan dolap çevirmeye çalışanlara karşı üstün gelmeye, bu kişilere prim verilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Uzun Etek Giymek

Rüyada uzun etek giymek, yolcuya, yola çıkmaya tabir edilir. Düş sahibinin iş yada ailevi nedenlerden dolayı uzun bir yolculuğa çıkacağını bildirir. Çıkılan yolun kişinin hayrına gelişmeler doğuracağına, yaşamı için olumlu fırsatlar yakalayacağını gösterir. Bekar bir kadın için sevip sayacağı, aşık olacağı biri ile hayatını birleştirmeye, evliliğe, kısmete tabir edilir. Rüyada erkeğin uzun etek giydiğini görmesi, evli ise eşinin akrabaları ile yaşayacağı sorun ve fikir çatışmalarına yorulur.

Rüyada Uzun Etek Almak

Rüyada uzun etek almak, satın alına eteğin rengine göre farklı yorumlar içermektedir. Rüyada kahverengi etek almak, endişe ve kararsızlık içinde olmaya, siyah etek almak, mateme, üzülecek olayların yaşanacağına tabir edilir. Rüyada beyaz uzun etek almak, hayırlı kısmete, evliliğe, mutlu aile yaşantısına yorumlanırken, yeşil etek almak, dine olan bağlılık ve manevi yaşam yorumlanmıştır.

Rüyada Kısa Etek Görmek

Rüyada kısa etek görmek, dedikodu ve iftiraya uğramaya, üzüleceğiniz durumlar yaşamaya işaret eder. Hakkınız da gerçek olmayan zanlarda bulunulacağına, kötü söz işitmeye tabir edilmiştir. Bazen de manevi yaşam olan uzaklığa, eğlence ve dünyaya olan aşırı bağlılığa delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.