escort alanya

Rüyada “ Yeşil Böcek ” Görmek

Yeşil Böcek
Rüyada yeşil böcek görmek, rüya sahibi için pek hayırlı görülmemiş olan bu rüya kişinin, kendini üzgün ve mutsuz hissedeceği bir takım olayalar yaşamasna işaret eder.

Rüyada yeşil böcek görmek, rüya sahibi için pek hayırlı görülmemiş olan bu rüya kişinin, kendini üzgün ve mutsuz hissedeceği bir takım olayalar yaşamasna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve öz yaşamında bazı üzücü havadisler almaya, kavga ve kırgınlıklar yaşamaya delalet eder. Rüyada yeşil böcek görmek, büyük ümit ve hevesle başlanan bir işin tadsız sona ermesine rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamında attığı adım ve aldığı kararların yanlış olmasına tabir edilmiştir. Rüyada yeşil böcek görmek, iş hayatında yaşanan olumsuzlukların kişinin hane yaşamını da olumsuz etkilemesine yorulur. Aynı zamanda huzursuzluk yaşamaya, asabi ve stresli davranışlar içersinde olmaya yorumlanmıştır. Rüyada yeşil böcek görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Böcek Görmek Nedir

Rüyada yeşil böcek görmek, rüya sahibinin iç dünyanın alkantılı olmasına, kendisini üzgün ve huzursuz hissetiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresinde yüzüne gülüp, her fırsata kötülük peşinde olan birine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin yaşadığı zor zamanlarda eşinden deste görememesine, bu yüzden gereğinden fazla üzülüp, kederlenmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Yeşil Böcek Yediğini Görmek

Rüyada yeşil böcek yediğini görmek, kişinin yaşadığı tüm zorukları içine atmasına, çevreye yansıtmamak için kendisini yıpratmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aile içersinde hoş olmayan sözler işitmesine, kişinin yaşadığı keder ve sıkıntıdan dolayı sağlığını kaybetmesine yorulur.

Rüyada Yeşil Böcek Öldürmek

Rüyada yeşil böcek öldürmek, kişi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin hayatının iplerini eline almasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin başına gelebilecek sorun ve sıkıntıları önceden sezinleyerek engellemesine, çözüm bulmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin iş ve özel yaşamına dair engelleri kaldıracağına, dedikodusunu ve yalanları ile kişiye zarar verme isteği içersinde olan birini ortamından uzaklaştırmasına yorulur.

Rüyada Yeşil Böcek Isırması

Rüyada yeşil böcek ısırması, kişinin güvenip her işini paylaştığı yakınlarınca ihanete uğramasına, beklenmediği kişiler yüzünden maddi ve manevi zarara uğramasına işaret eder.

Rüyada Yeşil Böcek Tarafından Isırılmak

Rüyada yeşil böcek tarafından ısırılmak, rüya sahibinin zor bir süreçten geçmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında nasibinin azalmasına, bereketin kaybolmasına delalet eder. Kişinin borçlanıp, bunalmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.