Rüyada “ Yeşil Elma ” Görmek

Yeşil Elma
Rüyada yeşil elma görmek, alın teri ile kazanılan helal rızka, fayda sağlanan ilme, rızkın bolluğu ve daim olması olarak da tabir edilir.

Rüyada yeşil elma görmek, alın teri ile kazanılan helal rızka, fayda sağlanan ilme, rızkın bolluğu ve daim olması olarak da tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya, menfaat sağlanacak işe, birden fazla yeşil elma görmek, üzerinizden dert ve tasanın gideceğine delalet eder. Bu rüyayı gören bekar kişilerin kısmetinin açılmasına, kısa zaman içinde karşısına çıkacak biri ile hayatını birleştirmesine işaret eder. Evli kişiler için evlat sahibi olmasına, haneye yeni katılacak bir üyeye rivayet edilmiştir. Her anlamı ile hayır içermek ile beraber, çekilen sağlık sorunlarının son bulmasına, hasta için şifa bulmaya yorulur. Aynı zamanda küslüklerin son bulmasına, barışın üstün gelmesine, yorumlanmıştır. İş yaşamınızda hedeflerinize kısa zaman içinde ulaşmak olarak da yorumlanmıştır. Rüyada yeşil ela görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Elma Görmek Ne Demek

Rüyada yeşil elma görmek, iş yaşamınızdaki kazanımlarınızı özel yaşamınıza da yansıtacağınıza, bekar iseniz gönlünüzdeki biri ile evlilik yolunda ilerleyeceğiniz olarak yorumlanır. Alimler nazarında rüyada görülen taze ve berrak yeşil elma rızkın kolaylığına, hayallere ulaşmaya rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu düş üzüntü ve gelecek kaygısının üzerinizden kalkmasına, yarınlara umut ile bakmaya tabir edilir.

Rüyada Çürük Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil çürük yeşil elma görmek, hayır gibi görünen bir iş yada olayın şer olmasına tabir edilir. Bazen de gören kişinin uzun uğraşlar vererek ortaya koymaya çalıştığı bir amacında hüsran yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada çürük elma görmek, elden kaçacak fırsata, gerekli adımların atılmadığı için gerçekleşebilecek bir işte sorun yaşamaya tabir edilir. Ayrıca güven duyduğunuz biri tarafından ihanet görmek olarak da yorumlanmıştır. Rüyada elma görmek,  mutlu bir yuva sahibi olmaya, eşler arası birlik ve dirliğin, hoş sohbetin daim olacağına işaret edilmiştir.

Rüyada Ham Elma Görmek

Rüyada ham elma görmek, acele davranılmaması gerektiğine, sabırsızlığa işaret eder. Bazen de adım atılan bir işin gerçekleşmesi için biraz zaman geçmesi gerektiği olarak da tabir edilir.

Rüyada Yeşil Elma Ağacı Görmek

Rüyada yeşil elma ağacı görmek, dini vecibeler ile meşgul olmaya, güzel ilim yaymaya tabir edilir. Ayrıca kendisinden fayda görülen biri yada ilim erbabına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Elma Vermek

Rüyada yeşil elma vermek, gönül ferahlığına, müjde vermek yada almaya işaret eder. Aynı zamanda uğraşılan iş ile insanlara fayda sağlamaya, hayırlı ilim yaymaya tabir edilir.

Rüyada Yeşil Elma Almak

Rüyada yeşil elma almak, gelecek adına yatırım içinde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin malının kat ve kat artacağı olarak da yorumlanır. Rüyada yeşil elma toplamak, size vereceği destek ve yardım ile yaşamınızın olumlu yönde ilerlemesine sebep olacak birisine yorulur. Bu kişi sayesinde maddi olarak büyük kazançlar elde edeceğiniz olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Rüyada yeşil elma yemek, alacağınız değerli bir hediyeye yada kıymetli bir eserin sahibi olmaya yorulur. Aynı zamanda hastalık çeken birinin rüyasında yeşil elma yediğini görmesi, şifa bulacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.