Rüyada “ Doktor Ve Hastane ” Görmek

Doktor Ve Hastane
Rüyada doktor ve hastane görmek, alimler her ne kadar bu rüyayı ayrı olarak tabir etmişlerse de, genel anlamı ile hastane, sıkıntıya, doktor görmek, rahatlığa yorulur.

Rüyada doktor ve hastane görmek, alimler her ne kadar bu rüyayı ayrı olarak tabir etmişlerse de, genel anlamı ile hastane, sıkıntıya, doktor görmek, rahatlığa yorulur. Rüyada hastaneye gidip doktor ile konuşan kişinin, iş ve özel yaşamına dair bir takım sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi anlamada dar boğaza gireceğine, fakat bu durumun kısa süreli olmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya, kısa bir dönem sağlık sorunları ile uğraşmak zorun da kalabileceğinize, bu dönemde işinizin olumsuz etkilenerek, parasal kayıplar yaşamaya delalet eder. Fakat aynı düşte doktor görmek ise, bu sorunlu süreçte bilgisi ve tecrübesi ile size destek olan bir yakınınız sayesinde en az zarar ile atlatacağınıza, rahatlayarak, hüzün ve kederden uzaklaşacağınız olarak da rivayet edilmiştir. Bilmenizi istediğim düş sahibinin kendi gayretinin de bu dönemde büyük önem arz edeceğine, problemler karşısında soğukkanlılığını yitirmeyerek, sabır ve mücadeleyi bırakmaması gerektiğini bildirir. Rüyalarınız ile ilgili bizlere ulaşabilir, tabir isteğinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Doktor Ve Hastane Görmek Nedir

Rüyada doktor ve hastane görmek, zahmetten sonra, rahatlığa, hastalıktan şifa bulmaya, maddi kayıpların telafisine yorumlanmıştır. Dikkat edilmesi gereken bir süreç olup, önlem almanız gerektiğine, yaşanacak sorunlarda metaneti elden bırakmamanız gerektiğine delalet edilir. Aynı zaman da içinizi daraltan, geçmişten kaynaklı sorunlarınızı bu dönemde çözüme kavuşturacağını gösterir.

Rüyada Hastane Ziyareti Yapmak

Rüyada hastane ziyareti yapmak, hayır içeren bu rüya, üzüntü ve tasadan kurtulmaya, sevinmeye, gönlünüzü rahata erdirecek gelişmelere yorumlanır. Rüyada hasta birini görmek, kötü haber almaya, dertlenmeye, kederlenmeye işaret edilir. Rüyada düş sahibinin hasta ziyaretinde bulunması ise, inancımız gereği, birini sevindireceğinize, bu kişinin sorunlarına çözüm bularak, mutlu olmasını sağlayacağınız olarak da tabir edilir.

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastane koridoru görmek, yaşamınızda her şey yolunda iken olayların bir anda tersine dönmesine, beklenmedik sorunların baş göstermesine işaret edilir. Gördüğünüz bu rüya, iş ve aile hayatınıza dair bir takım aksiliklerin cereyan edeceğine, fakat sizin bu süreçte yılmayarak sorunların üstesinden Allah’ın izni ile geleceğinize tabir edilir.

Rüyada Hastane Temizlemek

Rüyada hastane temizlemek, fedakarlığa, hiç bir çıkar amacı gütmeden insanlar adına yaralı işler ortaya çıkarmaya delalet edilir. Salih işlere içerisinde olmaya, maneviyata önem vererek, hoş görüyü, yardımcı olmayı yaşamınızın bir parçası haline getireceğinize, sosyal projelerde yer almaya delalet eder.

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek, sizi üzecek, içinizi karartacak gelişmelerin varlığını bildirir. İş yaşamınızda ki mevki yada toplum nezdinde itibar kaybı yaşanabileceğini bildirir. Rüyada hastaneye girmek, yapılan bir hatadan dönmeye, telafi yolunu bulmaya yorumlanır. Düş sahibi rüyasında hastane yemeği yediğini görür ise, gerçek yaşamında da sağlık sorunları yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek, derde derman bulmaya, üzüntü ve kederin uçup gideceğine, arif bir kişiden destek görmeye rivayet edilir. Bazen de alim kişiye, dost meclislerinde yahut deyim yerinde ise, kalburüstü insanlar ile aynı ortam da bulunmaya tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.