Rüyada “ Sünger Yatak ” Görmek

Sünger Yatak
Rüyada sünger yatak görmek, yaşamın her anlamında güzel ve hayır getirecek adımlar atmaya delalet eder. Gören kişi için rahatlığa, keyfiyete, sağlık ve zindelik olarak tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada sünger yatak görmek, yaşamın her anlamında güzel ve hayır getirecek adımlar atmaya delalet eder. Gören kişi için rahatlığa, keyfiyete, sağlık ve zindelik olarak tabir edilir. İş ve aile yaşantınızda mutluluk içinde olmaya, maddi sorunların aşılmasına, kazançlı işlere yönelmeye rivayet olunur. Rüyada görülen sünger yatak yada döşek, günlük sorunların son bulmasına, yaşamın tadını çıkarmaya, ağız tadına işaret eder. Düş sahibinin eşinden yana göreceği destek ve hürmet olarak da yorulur. İmam-ı Nablusi’ye göre rüyada döşek yada sünger görmek, üzerinizdeki zorluk ve meşakkatlerin ortadan kalkmasına, rahat bir nefes almak olarak yorumlanmıştır. Bazen de sağlık sorunların yerini sıhhat ve zindeliğe bırakacağını bildirir. Aynı zamanda üzüntülü olduğunuz zamanların geride kalmasına, yüzünüzün güleceğini gösterir. Rüyada sünger görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Konu ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Sünger Yatak Görmek Diyanet

Rüyada sünger yatak görmek diyanet yorumuna göre, esenlik ve mutluluğa, kadına ve çocuklara tabir edilir. Rüyada sünger yatak satın almak, evlenmeye, size kazanç getirecek bir işe yönelmeye ve yeni bir ev almaya delalet eder. Rüyada yatak görmek, ise evin hanımına, kendisinden maddi ve manevi anlamda destek görülecek bir kadına rivayet edilmiştir. İslami yorumu olarak ise, gönülde olana ulaşmaya, özlenen rahatlığa, sabırlı olmanın mükafatını alma zamanı geldiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Sünger Döşek Görmek

Rüyada sünger döşek görmek, menfaatinize olayların gerçekleşmesine, yaşamın olumlu anlamda şekil değiştirmesine delalet eder. Ticaret yaşamında alınan kararların yerinde olacağına, hem maddi hem de manevi anlamda güzel bir dönem geçirmeye rivayet edilir.

Rüyada Deniz Süngeri Görmek

Rüyada deniz süngeri görmek, iş yaşamında önde olmaya, rakiplere fark atmaya ve yürütülen işte uzmanlaşmak olarak yorulur. Bazen de yoğun iş temposundan sıkılarak, kendinize ve yakınlarınıza zaman ayırmaya, tatil düşüncesine delalet eder. Rüyada bulaşık süngeri görmek, zorluk ile beraber gelecek rahatlamaya, uzun süredir devam eden sıkıntıların yerini huzura bırakması olarak da tabir edilir.

Rüyada Pamuk Yatak Görmek

Rüyada pamuk yatak görmek, lüks ve konfora, maddi anlamda elin güçlenmesine, zenginleşip, isteklerinize ulaşmaya delalet eder. Toplu para yada miras almaya, beklenmedik şekilde hayat standartlarının değişeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sünger Yastık Görmek

Rüyada sünger yastık görmek, bekar bir erkek için kendisinde huzur ve mutluluk bulacağı bir hanım ile tanışmaya yorumlanır. Bu kişi ile evlilik yolunda adım atmaya delalet eder. Kadın için ise, yumuşak huylu, hoş görü ve temiz ahlak sahibi bir erkek ile tanışmasına vesiledir.

Rüyada Eski Sünger Döşek Görmek

Rüyada eski sünger döşek görmek, elde olanı kaybetmeye, yapılan hatalı davranışlar nedeni ile mal ve mülk kaybına işaret eder. Bazen de sahip olduğunuz şeylere yeteri kadar değer verilmediği olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.