escort alanya

Rüyada “ Yağmur Yağdığını ” Görmek

Yağmur Yağdığını
Rüyada yağmur yağdığını görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber genel anlamı ile hayra yorumlanmış olan bu rüya hayır ve berekete nail olmaya işaret eder.

Rüyada yağmur yağdığını görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber genel anlamı ile hayra yorumlanmış olan bu rüya hayır ve berekete nail olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iyiye ve güzele olan şeylere kavuşması olarak da tabir edilmiştir. Rüyada yağmur yağdığını görmek, kişinin şans ve talihinin açıklığına, kısmetinin bol olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin iş ve özel yaşamında aydınlık bir geleceğe sahip olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada yağmur yağdığını görmek, işlerde canlanma, bol kazanç ve kazancın bereketli olmasına yorulur. Rüyada şiddetli ve talan edici bir yağmur görmek ise, maddi ve manevi zarara uğramaya yorumlanmıştır. Rüyada yağmur yağdığını görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Nedir

Rüyada yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin istek ve arzularını gerçekleştirmesine, güzel bir geleceğe sahip olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geniş rızıklar ile rızıklanmasına, Allah’ın izni ile girdiği işlerden yüzünün gülmesine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin aile yaşantısında mutlu olmasına, anlayışlı, hoş sohbet bir eşe sahip olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, kişinin attığı her adımda bolluk olacağına, hoş sohbet arkadaş ve vefalı dostlara sahip olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin acı ve üzüntü veren sorunların son bulmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin uğraş ve emeklerin karşılığını fazlası ile almak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur duası yapmak, kişinin sağlık sorunlarından arınarak şifa bulmasına, iş hayatında büyük başarılar elde edileceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayırlı bir işe başlamak için kolları sıvayacağına, çok çalışıp çaba göstererek isteklerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, işlenen günahlardan pişmanlık yaşayıp tövbe etmeye, yanlış davranışları bırakarak iyi ve güzele yönelmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakın bir zaman içersinde hayallerini gerçekleştirecek fırsatları elde etmesine tabir olunur.

Rüyada Yağmurda Islandığını Görmek

Rüyada yağmurda ıslandığını görmek, duaların kabulu olarak görülen bu rüya kişinin isteklerine ulaşmasına, bereketin üzerinde daim olmasına işaret eder. Görülen bu rüya şerden uzaklaşıp hayırlı işler içersinde bir yaşam sürmeye yorulur.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada yağmur suyu içmek, kişinin gördüğü rüyanın şekline göre farklı yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin temiz ve berrak bir yağmur suyu görür ise, hayırlara vesile olmaya delalet eder. Görülen yağmur suyu çamurlu ve pis ise, kişiyi üzüntüye sevk edecek olaylar yaşanmasına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.